ترانزیشن افتر افکت

نمایش 1–12 از 97 نتیجه

ترانزیشن افترافکت

قطعا شما هم با این موضوع موافق هستید که جذابیت یک ویدیو برای کاربران، افکت ها و جلوه هایی  می باشد که در آن بکار رفته است. برای ایجاد این افکت ها یا همان ترنزیشن ها دو راه کار برای شما وجود دارد:

  • 1- ساخت و ایجاد افکت: در صورتی که شما یک تدوینگر حرفه ای باشید می توانید این ترنزیشن را خودتان در افترافکت ایجاد و خلق نمایید.
  • 2- استفاده از ترانزیشن افترافکت: با دانلود پکیج های transition برای افترافکت و استفاده از آن ها در پروژه خود سریع تر به افکت مورد نظر خود برسید.

قطعا انتخاب راه حل دوم منطقی تر و بهتر می باشد. چون در صورت انتخاب راه حل اول نیاز به زمان بسیار زیادی دارید تا بتوانید افکت مورد نظر خود را در افترافکت ایجاد نمایید.

 

پریست افترافکت

بسیارب از کاربران از اصطلاح پریست به عنوان نام دیگر ترنزیشن نام می برند. شما عزیزان با دانلود پریست افترافکت می توانید جلوه های بسیار زیبایی در پروژه های خود ایجاد نمایید و زیبایی ویدیوی خود را دو چندان کنید.

 

دانلود پلاگین ترانزیشن برای افتر افکت

در اینجا ما مجموعه کاملی از جدیدترین و بهتزین تراتزیشن افتراکت را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم تا با دانلود و استفاده آن ها در پروژه خود، یک ویدیو جذاب و با کیفیت به نمایش گذارید.